Kas yra automobilio ozonavimas ir kokią naudą tai duoda?

AUTOMOBILIO KONDICIONAVIMO SISTEMOS, SALONO DEZINFEKAVIMAS - OZONAVIMAS

Mokslininkai įrodė kad naudojant automobilį susikaupia keliolika milijonų virusų, bakterijų, mikroorganizmų, dulkių erkučių, automobilis prisigeria daug kvapų. Tai yra kenksminga žmogui ir gali sukelti daug alerginių reakcijų, odos susirgimų ir t.t. Norint to išvengti, reikia reguliariai atlikti automobilio dezinfekciją.

KAS YRA OZONAVIMAS?

Tai ekologiškas ir labai efektyvus automobilių salonų dezinfekavimo būdas. Jo metu sunaikinami kvapai, virusai, pelėsis, grybelis, panaikinama biologinė tarša. Ozonavimo dėka pasiekiama pilna automobilio salono, ortakių bei kondicionavimo sistemos dezinfekcija ir visų rūšių kvapų šalinimas. Kadangi ozono molekulė prasiskverbia į sunkiai pasiekiamas vietas. Dezinfekcija ir kvapų šalinimas vyksta tuo pačiu metu, kadangi ozonas pašalina patį nemalonaus kvapo šaltinį – aktyvius mikroorganizmus ir nuodingąsias medžiagas, ozonas ne maskuoja nemalonaus kvapo, bet visiškai jį išnaikina molekulių lygmenyje. UV spinduliais arba cheminėmis priemonėmis tokio efektyvumo pasiekti neįmanoma, nes UV dezinfekuoja tik tuos paviršius ant kurių patenka spinduliai, o cheminėmis priemonėmis, kaip rodo praktika padengti visų paviršių nepavyksta. Ozonas naikina bakterijas ir virusus 2,5-6 kartus efektyviau už UV spindulius ir 300-600 kartų efektyviau nei chloras, tuo pačiu metu išlikdamas visiškai saugia priemone, nes ozonas tiesiog suįra į deguonį.

MES GALIME JUMS PADĖTI! AUTOMOBILIO SALONO OZONAVIMO PROCEDŪRA TRUNKA TIK 1 VAL.OZONAVIMO PROCEDŪROS PRIVALUMAI:

- Panaikina kvapus. - Panaikina kenksmingas medžiagas ne tik jūsų automobilio salone, bet ir kondicionavimo sistemos ortakiuose.
- Nužudo virusus (taip pat covid-19), mikrobus, Acarina, alergenus, grybų sporas, pelėsius, bakterijas.
- Suardo kenkėjus: graužikų, blusų, tarakonų, dulkių erkučių, musių ir pan. į aplinką išskiriamus alergenus.
- Panaikina karšto vandens ir tradicinių dezinfekantų poreikį.
- Pakeičia daugumą cheminių priemonių.
- Procedūros metu, nesusidaro jokių toksiškų atliekų, nekenkiama aplinkai.