funkcijos

Automobilių diagnostika ir gedimų šalinimas

Šiuolaikinkiai automobiliai kuriami su atskiriems komponentams valdyti skirtais kompiuteriais. Šie kompiuteriai ne tik užtikrina sklandų atskirų komponentų darbą, bet ir registruoja netinkamo darbo klaidas. Atliekant kompiuterinę diagnostiką nuskaitomas klaidų žurnalas. Taip gedimai pašalinami žymiai tiksliau ir greičiau. Diagnsotiką atliekame tik su profesionaliais įrankiais, taip užtikrindami dar tikslesnius rezultatus.
 

 
ozonavimas

Automobilių salonų dezinfekavimas ozonu

Ozonas susidaro iš deguonies, esančio ore, veikiant elektros iškrovai arba ultravioletiniams spinduliams. Be specifinio gaivaus kvapo, ozonas pasižymi dar ir tuo, jog yra chemiškai aktyvus – jis naikina žmogui pavojingus virusus, bakterijas, grybelius, įvairius mikro organizmus, chloro junginius, cheminio užterštumo pėdsakus, bei nemalonius kvapus. Po ozonavimo procedūros jūsų automobilyje oras taps gaivus, neliks jokių pašalinių kvapų, taip pat jis bus dezinfekuotas nuo virusų, bakterijų bei kitų mikroorganizmų.
 

 
carplay

Carplay, Android Auto kodavimas, modulių diegimas

Carplay funkcija skirta Iphone telefonų sujungimui su automobilio multimedijos sistema. Analogiška sistema Android įrenginiams yra Android Auto. Šių funkcijų pagalba telefono naudojimas vairuojant yra daug saugesnis bei patogesnis: galite patogiai skambinti, skaityti žinutes, bei jums patogią navigacijos programa (Iphone Maps, Vaze).
 

 
kamera

Komforto įrangos montavimas, remontas

Išsirinkti automobilį nėra paprasta. Renkantis automobilį, jo ieškome ne tik techniškai tvarkingo, tačiau ir komfortabilaus. Automobilio komfortabilumas priklauso nuo automobilyje įrengtos komforto įrangos. Savo klientams siūlome komforto įrangos (parkavimosi asistento, pastovaus greičio palaikimo, galinio vaizdo kameros, audio aparatūros, "facelift" atnaujinimų bei kt.) montavimo bei remonto paslaugas.
 

 
kodavimai

VAG automobilių kodavimas, adaptacijos

Siūlome Volkswagen, Audi, Škoda, Seat automobilių kodavimo bei adaptacijų paslaugą. Koduojame modulius po jų pakeitimo remonto metu, nuimame Component Protection. Taip pat atliekame Online kodavimus.
 

 
Der neue Audi Q7

Visų tipų GPS žemėlapių atnaujinimas

Atnaujiname visų tipų GPS žemėlapius: automobilinių gamyklinių, nešiojamų išorinių, jūrinių, skirtų sunkiąjam transprtui, motociklinių ir kt. Perdarome navigacinius įrenginius iš skirtų lengviesiems automobiliams į skirtus sunkiąjam transportui. Diegiame navigacines programas į telefonus bei planšetinius kompiuterius. Taisome sugedusius įrenginius.
 

 

RNS 510 įrenginių remontas

Šie įrenginiai buvo montuojami į Volkswagen, Škoda bei Seat automobilius. Pasitaiko atvejų kai šie įrenginiai pradeda veikti nekorektiškai. Carmax siūlo tiek techninį tiek programinį šių automagnetolų remontą, kodavimą, pagrindinių plokščių keitimą.